Projekty

DreamJourneyBeyond - jednočlenný projekt Martina Bórika ze Slovenska. Ve studiu Kappka byla natočená jedna elektrická kytara pro album "Chilled" a byl zde prováděn i nástin premasteringu dvou stop z téhož alba.
DJB - Chilled

Weitless - jednočlenný projekt Radima Zemana z Brna. Ve studiu Kappka bylo provedeno dotvoření CD "The Blue Planet" a také jeho premastering.
WEITLESS - The Blue Planet

Martin Jirovský - ex-zpěvák Free Time a hudebník, aktuálně tvořící své sólové skladby. Ve studiu Kappka se dohrávají klávesy a zpěv/vokály, tvoří se konečná mixáž a premastering.

Petr Hubacz - hudebník a moderátor plzeňského rádia Samson, do jedné jeho sklaby byla dohrána doprovodná kytara.

BurningTone - mladá progresivní kapelka inspirující se v tvrdších stylech. Klucí jsou z Prahy a svou zkušenost z různých festivalů a akcí chtějí zúročit v podobě "demo CD", aby se mohli prezentovat i mimo open-air :-)
BURNINGTONE

Jumping JellyFish - hlavně SKA hudební těleso z Jesenice, které svou živelností rozhodně musí ohromit; ale mají na to i hudebně :-) Opět po více zkušenostech z hraní na různých festivalech by se rádi prezentovali demosnímkem.
JUMPING JELLYFISH

Kobylinec - dle mého hodně nadějná partička tří kluků, která má - hlavně díky své zatím krátké existenci i průměrnému věku členů - docela budoucnost. Chce to hlavně cvičit a cvičit a cvičit :-) přičemž nápadů je dost a dost. Aktuálně se již nějakou dobu jmenují "Je na malinách"
KOBYLINEC

Daniel Király - nový objev české country scény, vítěz soutěže Talent Countryrádia (2012) a nominován do soutěže o cenu Michala Tučného (Stodola Michala Tučného, 2012). Umí vymyslet nádherné country balady a je to naprostý perfekcionalista co se přesnosti hry a vyváženosti zvuku týče!
DANIEL KIRÁLY

Franta K. Barták - dostal jsem se k masteringu jeho CD, moc príma věci zde najdete. Akční chlapík, materiálu má "v šuplíku" údajně hodně
a má obrovskou chuť se prezentovat dál! Tak sledujte jeho web...
FRANTA K. BARTÁK